ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури

громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

сіл Семенівка, Обільне, Тамбовка, Рівне Семенівської сільської ради;

сіл Новгородківка, Високе, Степне, Новоякимівка, Маяк, Малий Утлюг Новгородківської сільської ради;

сіл Новомиколаївка, Зеленчук, Трудове, Першотравневе, Східне, Південне Новомиколаївської сільської ради;

сіл Полянівка, Мар’ївка, Верховина, Золота Долина, Лазурне Полянівської сільської ради

в СЕМЕНІВСЬКУ сільську об’єднану територіальну громаду Мелітопольського району Запорізької області, з адміністративним центром у селі Семенівка.

Громадські обговорення проводяться з ініціативи Семенівської сільської ради у формі засідання за круглим столом.

Засідання відбудеться 05.04.2019 о 08-00 год. в приміщенні Семенівської бібліотеки-філії №17 за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл.

З порядком проведення громадського обговорення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті сільської ради (semenyvka.rada.org.ua) та на дошках оголошень в будівлі сільської ради.

Пропозиції з питань, що розглядаються на обговореннях, приймаються сільською радою у письмовій формі (анонімні пропозиції не приймаються) до 08-00 годин 05.04.2019.

Консультації щодо об’єднання надаються спеціалістами Семенівської сільської ради, відповідальними особами за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл. т.449141.

Результати обговорення будуть винесені на розгляд сесії Семенівської сільської ради.

 

Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

 розпорядження

сільського голови

 

02.04.2019                                                                                               №26

 

Про  громадське обговорення

проекту рішення щодо добровільного об’єднання

територіальних громад

 

Керуючись ч. 2 ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до положень Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Семенівської сільської ради від 19.05.2015 №02:

 

  1. Провести 05.04.2019 о 08-00 год. в приміщенні Семенівської бібліотеки-філії №17 за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл. громадське обговорення проекту рішення Семенівської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовленого спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, у формі засідання за круглим столом.

 

  1. Відповідальною особою за проведення громадського обговорення проекту рішення Семенівської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначити заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівського сільської ради Нетребка Павла Сергійовича.

 

  1.  Відповідальній особі забезпечити:

 

3.1. Оприлюднення на інформаційних стендах сільської ради повідомлення про початок процедури громадського обговорення проекту рішення Семенівської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовленого  спільною робочою  групою  з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, та копій відповідних документів.

 

3.2. Завчасно поінформувати жителів Семенівської сільської  ради   про час і місце  проведення засідання за круглим столом.

 

3.3. Забезпечити узагальнення зауважень, пропозицій громадян та юридичних осіб щодо проекту рішення Семенівської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

3.4. Забезпечити оприлюднення результатів громадських обговорень упродовж 10 робочих днів з дня його завершення на інформаційних стендах сільської  ради.

 

3.5. Результати громадського обговорення проекту рішення Семенівської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  підготувати та  подати  до  сільської  ради  для їх врахування  при розгляді  питання схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

  1. Включити до порядку денного п’ятдесят п’ятої сесії 7 скликання Семенівської сільської ради питання про схвалення проекту рішення Семенівської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

 

сіл Семенівка, Обільне, Тамбовка, Рівне Семенівської сільської ради;

сіл Новгородківка, Високе, Новоякимівка, Маяк та селищ Степне, Малий Утлюг Новгородківської сільської ради;

сіл Новомиколаївка, Зеленчук, Першотравневе, Східне, Південне та селища Трудове Новомиколаївської сільської ради;

сіл Полянівка, Мар’ївка, Верховина, Золота Долина, Лазурне Полянівської сільської ради

в Семенівську сільську об’єднану територіальну громаду Мелітопольського району Запорізької області, з адміністративним центром у селі Семенівка.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова                                                                                      А.В.Єрмоленко