Протокол № 02

засідання постійної депутатської комісії сільської ради з питань законності та врегулювання земельних відносин, регуляторної політики, будівництва, архітектури та екології

від 15.12.2020 р.                                                                    с. Семенівка,

10-00, приміщення сільської ради

Присутні:

1. Бандура М.П.                   депутат Семенівської сільської ради,

голова комісії

2. Селіверстов М.І.     депутат Семенівської сільської ради,

                                      секретар комісії

 Члени комісії:

3. Бойчук Артем Сергійович             депутат Семенівської сільської ради

4. Зіненко Олена Іванівна                  депутат Семенівської сільської ради

5. Індик Валентин Валентинович    депутат Семенівської сільської ради

6. Кудикін Олексій Олександрович    депутат Семенівської сільської ради

7. Шумейко Микола Миколайович     депутат Семенівської сільської ради

 

Запрошені:

__________________                           депутат Семенівської сільської ради

 

Відсутні:

________________________              депутат Семенівської сільської ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про розгляд звернення ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області щодо передачі земель державної власності до комунальної власності згідно наказу підготовленого акту приймання передачі земельних ділянок.
 2. Про виділення Акулову Володимиру Вікторовичу в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,1725 га, вид угідь Багаторічні насадження, кадастровий номер 2323084000:04:027:0089 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради.
 3. Про виділення Отенко Ірині Миколаївні в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,1725 га, вид угідь Багаторічні насадження, кадастровий номер 2323084000:04:027:0090 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради.
 4. Про виділення Овчаренко Наталії Федорівні в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,1724 га, вид угідь Багаторічні насадження, кадастровий номер 2323084000:04:027:0087 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради.
 5. Про виділення Акуловій Олені Вікторівні в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,1724 га, вид угідь Багаторічні насадження, кадастровий номер 2323084000:04:027:0088 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради.
 6. Про виділення Боглаєву Дмитру Євгеновичу в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,1723 га, вид угідь Багаторічні насадження, кадастровий номер 2323084000:04:027:0082 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради.
 7. Про надання Козленко І.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га розташованої за адресою: с. Семенівка, вул. Михайлівська, 186, у власність для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про надання Сєкаєвій Оксані Олександрівні дозволу на розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га, розташованої за адресою: с. Семенівка, вул. Михайлівська, 140-а, у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 9. Про надання Чадаєвій Марії Олександрівні дозволу на розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га, розташованої за адресою: с. Семенівка, вул. Михайлівська, 140-а, у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про затвердження Рибаковій А.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,2500 га, розташовану за адресою: с. Семенівка, вул. Південна, 13 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 11. Про затвердження Застрожнікову М.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,1509 га, розташовану за адресою: с. Семенівка, пров. Зелений, 6 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 12. Про затвердження Сушко Людмилі Петрівні та Діденко Станіславу Олександровичу технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1199 га, розташовану на території Семенівської сільської ради за адресою: Семенівська сільська рада, ОК «Холодмаш-1», № 17, для ведення індивідуального садівництва. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення площею 0,1199 га для будівництва та обслуговування житлового будинку з подальшою передачею в оренду строком на 49 років.
 13. Про затвердження Кудикіній Ф.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати в оренду земельну ділянку площею 0,0700 га, яка розташована за адресою: с-ще Трудове, вул. Центральна, 10, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі строком на 10 років.
 14. Про затвердження Кудикіну О.С. погодженого проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1767 га, для ведення особистого селянського господарства на території с-ща Трудове.
 15. Про затвердження Коноплянко Василю Вікторовичу технічної документації із землеустрою та надати у власність земельну ділянку площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Новомиколаївка, вул. Миру, 97.
 16. Про передачу Смірнову Сергію Леонідовичу в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 6,54 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 17. Про передачу Смірнову Сергію Леонідовичу в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 6,87 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 18. Про передачу Качур Анатолію Володимировичу в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 6,54 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 19. Про передачу Пашковському Д.М. в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 7,1953 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 20. Про передачу ФГ «НІК» в особі Пашковського Микити Володимировича в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 6,94 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 21. Про передачу ФГ «НІК» в особі Пашковського Микити Володимировича  в оренду строком на 10 років нерозподіленої земельної ділянки площею 5,23 га по колишньому КСП «Мелітопольський.
 22. Про надання дозволу Логвіну Олегу Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 23. Про надання дозволу Логвіну Павлу Олеговичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 24. Про надання дозволу Тришкіній Інні Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 25. Про надання дозволу Логвіну Олександру Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 26. Про надання дозволу Логвіній Ганні Михайлівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 27. Про надання дозволу Редьку Андрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,6 га яка розташована в с. Східне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 28. Про надання дозволу Редьку Світлані Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га яка розташована в с. Південне, Мелітопольського району, Запорізької області.
 29. Про затвердження Островерх В.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га яка розташована в с. Східне, вул. Степова, 10  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 30. Про затвердження Островерх В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,4280 га у власність для ведення особистого селянського господарства.
 31. Про розгляд заяви Черненко Павла Леонідовича щодо збільшення площі на виділення земельної ділянки.
 32. Про розгляд заяви Черненко Людмили Миколаївни щодо встановлення межі.
 33. Про розгляд заяви Угленко А.А. щодо вирішення питання дороги яка проходить біля земельної ділянки Науменко О.О.

 

Голова комісії                                                                         Бандура М.П.

 

Секретар комісії                                                                     Селіверстов М.І.                            Бандура М.П.

Гід державних послуг. Банер