Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Восьмого  скликання

 Шоста сесія

 

РІШЕННЯ

 

26.02.2021                                                                                 №   11 - 06/21

 Про  коригування тарифів

 на надання послуг з поводження з побутовими

 відходами(вивезення ТПВ)

 на території  Семенівської сільської ради

           

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою КМУ №1010 від 26.07.2006р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», Порядком розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству сільської ради житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення,затвердженого рішенням Семенівської сільської ради від 20.12.18р. № 02-50/18, беручи до уваги протокольне рішення постійної комісії Семенівської сільської ради з питань розгляду тарифів на комунальні послуги від 08.02.2021 року та відповідно до рішень постійних депутатських комісій з питань планування бюджету і фінансів та економічного розвитку території Семенівської сільської ради, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства та з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради,освіти,охорони здоров’я,спорту соціального захисту населення,регламенту, депутатської діяльності та етики, які внесли пропозицію щодо збільшення тарифів для населення у зв’язку із збільшенням рівня мінімальної заробітної плати та вартості дизельного палива, а також з метою зменшення навантаження на сільський бюджет, Семенівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити відкориговані тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами(вивезення ТПВ) за 1м3 відходів з урахуванням ПДВ для:

- населення с.Семенівка,с.Тамбовка,с.Рівне,с.Обільне-187,00грн. або 20,57грн. з одного мешканця;

- населення сіл Новомиколаївського, Новгородківського та Полянівського старостинських округів – 127,27 грн. або 14,00грн.з одного мешканця;

- бюджетних організацій – 235,49 грн.

- інших споживачів – 235,49 грн.

2. Джерелом для відшкодування різниці між економічно обґрунтованим розміром собівартості 1м3 побутових відходів (235,49грн.) та прийнятими для населення тарифами ( 187,00грн. та 127,27грн.) є сільський бюджет. Сума відшкодування за 1м3 розраховується виконавцем згідно Порядку розрахунків ,обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству сільської ради житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення.

3. Депутатам сільської ради разом з працівниками КП «ЕКОСЕМ»  довести до відома населення затверджений розмір тарифу.

4. Секретарю Семенівської сільської ради  розмістити дане рішення на офіційному веб-сайті сільської ради.

5. Рішення набирає чинності з 01.03.2021 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Семенівської сільської ради з питань розгляду тарифів на комунальні послуги.

 

 

 

Сільський голова                                                                   А.В. Єрмоленко