Україна

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

 розпорядження

сільського голови

 

21.04.2020                                                                                       №        -К

 

 Про зупинення    проведення

 конкурсу на заміщення вакантних

посад Семенівської сільської ради

 

Керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",»,   Постановами  Кабінету Міністрів України  від  11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», від 16 березня 2020р. № 230 « Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби»,   від 25.03.2020 № 239 « Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", від 02.04.2020р. № 255 « Про внесення змін  до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211»  :

1. Зупинити проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Семенівської сільської ради: начальник відділу  з гуманітарних питань, головні спеціалісти відділу земельних відносин економічного розвитку, інвестицій та підприємництва, фінансового відділу, відділу з питань соціального захисту населення,  адміністративно- господарського відділу,  спеціаліст І категорії організаційного відділу, спеціаліст    відділу з питань соціального захисту населення, яке було оголошено розпорядженням Семенівського сільського голови від 12.03.2020р. № 65-К у зв’язку з введенням на території України карантину та режиму надзвичайної  ситуації.

2. Відновлення конкурсу здійснити виданням нового розпорядження після закінчення дії карантину та режиму надзвичайної  ситуації.

         3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів сільської ради  Станчевську О. В.

 

Сільський голова                                                                    А.В.Єрмоленко

Проект розпорядження підготував:

інспектор з кадрових питань                                                  В.П. Скрильник

 

Гід державних послуг. Банер