Правила користування єдиним рахунком

• Переглядів: 267

Єдиний рахунок - це рахунок, відкритий у Казначействі, який може використовуватися платником податків для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу з податків та зборів, єдиного внеску та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

До місцевих бюджетів Мелітопольщини та Веселівщини надійшло майже 839  мільйонів гривень

• Переглядів: 280

За дев’ять місяців мелітопольські та веселівські платники поповнили місцеві скарбниці на 838 мільйонів 804 тисячі гривень.  У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 138 мільйонів 683 тисячі або на 19,8 відсотків.

З 1 вересня 2021 року громадяни мають право легалізувати активи

• Переглядів: 429

21.07.2021 р. набрали чинності окремі норми Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 р. № 1539-IX (далі — Закон № 1539), відповідно до якого внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України в частині проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 р. до 1 вересня 2022 р.