На цьому тижні фахівці податкової служби проводили прийом громадян на території Семенівської громади для декларування власників земельних часток (паїв)

• Переглядів: 511

На цьому тижні фахівці податкової служби проводили прийом громадян на території Семенівської громади для декларування власників земельних часток (паїв)     Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації (п.179.7 ст.179 ПКУ).    Особи, які не задекларують свої доходи до 01 травня 2021 року знаходяться на контролі в податкових органах. З метою уникнення штрафних санкцій, які будуть донараховані за результатами контрольно-перевірочних заходів, дані громадяни мали можливість прийти до адмін. будівлі старостинських округів та будівлі Семенівської сільської ради для  подачі декларацію за 2020 рік.