До уваги платників

• Переглядів: 391

Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє,що ДПС України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання «У яких випадках використовуються операції «службове внесення» та «службова видача»?

Чи застосовувати РРО/ПРРО в разі сплати на картковий рахунок коштів споживачем за надання дистанційних послуг?

• Переглядів: 245

Пунктом. 14 ст. 9 Закону № 265 встановлено пільгу, відповідно до якої, РРО та/або програмний РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Програмні РРО: дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці

• Переглядів: 239

Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) передбачено можливість роботи ПРРО в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.

Уряд звільнив від використання РРО підприємців, що працюють в селах

• Переглядів: 390

Уряд  звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 23 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів.

Використання підприємцем основних засобів: коли включати до витрат?

• Переглядів: 259

Основні засоби – це матеріальні активи, що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку, вартість яких перевищує 20 тис. грн. і поступово зменшується у зв’язку з фізичним або моральним зносом та очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік) ( п.п.14.1.138 ст. 14 ПКУ).

Мелітопольські та веселовські представники бізнесу  перерахували понад 150 мільйонів гривень єдиного податку

• Переглядів: 248

За десять місяців до місцевих бюджетів Мелітопольщини надійшло 150 мільйонів 109 тисяч гривень єдиного податку. Як повідомив начальник Мелітопольського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський, порівняно з аналогічним періодом минулого року рівень сплати збільшено  на 21 мільйон гривень або на 16,5 відсотків.